Gąsieniczka z "Ktośkowej" włóczki :)

Witajcie :)
W poprzednim poście pisałam, że w związku z tym, że włóczki "Ktośkowej" mi zostało, dziergam sobie gąsieniczkę... No i skończyła się ona dziergać!
Wyszła takich niczego sobie rozmiarów, bo długa jest na 18 cm, a gruba (tzn. obwód jednej kulki składowej) na 11,5 cm ;) Zapytacie skąd wzór? Z głowy :) Powstawał w trakcie szydełkowania.
Dzięki temu, że włóczka Alize Bella Batik jest fantastycznie cieniowana nie musiałam zmieniać kolorów włóczek, a gąsienica jest tak fajnie, delikatnie kolorowa.

Gąsieniczkę dziergałam - tak jak i Ktośka - szydełkiem Clover "bursztynowym" nr 2,5.
/Jak tylko Gąsienicę spuściłam z oka, weszła ona gdzieś między brokuły... Chyba zgłodniała... ;) /


Pozdrowionka ;)

Komentarze

  1. Dlatego takie zabawki pokazują, że warto zająć się robieniem na drutach czy szydełkowaniem. Ja również dzięki czytaniu takich blogów <a href="https://alewloczka.pl/pl/blog/Dlaczego-warto-dziergac%2C-a-pozniej-nosic-produkty-z-naturalnej-welny/15>https://alewloczka.pl/pl/blog/Dlaczego-warto-dziergac%2C-a-pozniej-nosic-produkty-z-naturalnej-welny/15<a/> nauczyłam się że warto dziergać i mieć radość z tego, że ciuchy które zrobimy własnoręcznie będą się podobać. Oczywiście możemy również robić i takie gąsienice :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlatego takie zabawki pokazują, że warto zająć się robieniem na drutach czy szydełkowaniem. Ja również dzięki czytaniu takich blogów https://alewloczka.pl/pl/blog/Dlaczego-warto-dziergac%2C-a-pozniej-nosic-produkty-z-naturalnej-welny/15 nauczyłam się że warto dziergać i mieć radość z tego, że ciuchy które zrobimy własnoręcznie będą się podobać. Oczywiście możemy również robić i takie gąsienice :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienie śladu po swojej wizycie na blogu :)

Popularne posty z tego bloga

Lost in Time